Superprodukcja "Clinex Zawodowiec"

22-09-2015

Wydarzenia

z udziałem Sebastiana Olmy - ambasadora marki Clinex

Clinex zawodowiec

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do śledzenia superprodukcji pt: “Clinex Zawodowiec” z udziałem Sebastiana Olmy. Od września jego twarz i postać są silnym akcentem w komunikacji marketingowej marki Clinex. 

"Clinex Zawodowiec” to pełna dynamiki i na miarę mocnego kina akcji - kreacja z kampanii reklamowej marki, poprzez którą chcemy przekonać firmy Zawodowiec clinexsprzątające oraz te z sektora HORECA, dlaczego warto postawić na markę Clinex - specjalistę od naprawdę “brudnej roboty.” Działania reklamowe "Clinex" prowadzone są m.in. w prasie branżowej ("Forum Czystości", "Firma Sprzątająca", "Nowości Gastronomiczne", "Hotelarz"), w Internecie (e-hotelarz.pl, horecanet.pl) ze wsparciem materiałów POS, banerów oraz filmów instruktażowych. W roli “Clinexa Zawodowca” występuje ambasador marki Clinex - Sebastian Olma - zwycięzca 2. edycji kulinarnego show na najlepszego, profesjonalnego szefa kuchni, “TOP CHEF”, szef kuchni jednej z najlepszych restauracji w Warszawie, twórca receptur i menu wielu restauracji w Polsce, a od września 2015 r.  Sous Chef  Wojciecha Modesta Amaro w programie " Hell's Kitchen Piekielna Kuchnia"  emitowanego na antenie telewizji Polsat. 
Sebastian Olma to perfekcyjny zawodowiec w kuchni, który wybiera produkty przez siebie sprawdzone i niezawodne. Bezwzględny dla brudu, bo doskonale wie na czym polega sprzątanie w miejscu wykonywania swego zawodu.  Po przetestowaniu produktów Clinex " u siebie" w kuchni, zdecydował się zostać ambasadorem naszej marki na najbliższe lata. Jesteśmy dumni i dziękujemy za to. 
Zapraszamy do przetestowania produktów Clinex, by przekonać się - dlaczego Sebastian Olma podjął taką decyzję. 

Autograf