Clinex na targach ISSA

30-04-2015

Wydarzenia

22-24 kwietnia 2015 Warszawa

Targi ISSA/INTERCLEAN Europa Środkowa i Wschodnia są czwartym największym na świecie wydarzeniem dla przemysłu związanego z utrzymaniem porządku. Poprzednia edycja imprezy miała miejsce w 2013 roku i zgromadziła ponad 200 wystawców oraz blisko 4000 gości z ponad 50 krajów.

W Polsce Międzynarodowe Targi Czystości ISSA odbyły się już po raz siódmy. Była to doskonała okazja, by dokonać kompleksowego przeglądu branży profesjonalnego utrzymania czystości.

W warszawskiej hali EXPO XXI kilkuset wystawców z całego świata prezentowało rozwiązania i usługi z zakresu utrzymania porządku, innowacyjne rozwiązania czystościowe i najnowsze oferty produktowe.

To wydarzenie co roku przyciąga międzynarodowych liderów branży i tysiące osób reprezentujących największe ośrodki przemysłowe, handlowe, komunalne, hotelowe, gastronomiczne i oświatowe. Oprócz uczestników z Polski, na targi przyjeżdżają także wystawcy i goście z innych krajów Europy, szczególnie Środkowej i Wschodniej m.in. z Litwy, Łotwy, Rosji, Niemiec, Włoch, Słowacji, Szwecji, Estonii i Czech.

Zarówno 2 lata temu jak i w tym roku Targi ISSA były obowiązkowym punktem w naszym kalendarzu.

Marka Clinex Nanochem była obecna podczas tej edycji z ofertą profesjonalnej chemii i środków utrzymania czystości. Tym razem stawialiśmy na innowacje i promocje naszych najnowszych produktów, w szczególności W3 Active SHIELD – preparatu do czyszczenia z aktywna ochroną.

Nasze stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających, poniżej przedstawiamy relacje fotograficzną.

ISSA 2015

ISSA 2015-2

ISSA 2015-3

ISSA 2015-4