Clinex na portalach internetowych HoReCa

Lead-1200-clinex horeca

Rynek HoReCa jest jedną z najlepiej rozwijających się branż w Polsce. Według portalu Horecanet.pl w 2018 roku zaobserwowano aż 10-procentowy wzrost przychodów. To świadczy o ogromnym potencjale, który drzemie w tej gałęzi usługowej. Firma Clinex jest obecna na rynku od ponad 25 lat, dostarczając profesjonalne środki czystości dla restauracji, hoteli i innych lokali usługowych. Aktywnie się rozwijając i zaznaczając swoją obecność w branży, Clinex podejmuje współpracę z wieloma portalami skierowanymi do sektora hotelarskiego i gastronomicznego.

Marka Clinex jest partnerem portali Horecanet.plHoreca Business Club. Należą one do liderów w swoim obszarze. Są odwiedzane każdego dnia przez tysiące przedsiębiorców, menadżerów i osoby decydującej w firmach, jak również przez przyszłych właścicieli małych i dużych lokali. Taka aktywność i współpraca umożliwia Clinexowi nie tylko dotarcie ze swoimi produktami do szerszego grona klientów. To też promocja wyznawanych przez markę zasad dbania o sterylną czystość w miejscach, które podlegają prawnym uwarunkowaniom z zakresu higieny pracy.

W trosce o poprawę czystości zgodnie ze standardami HACCP

Clinex należy do grupy kapitałowej Amtra. Jest jedną z marek, która dzięki prężnemu rozwojowi, nieustannie przyczynia się do sukcesu firmy. Aktualnie znajduje się na pozycji lidera na krajowym rynku dystrybucji i produkcji profesjonalnej chemii samochodowej i sprzątającej. To jednak nie jest powodem do zaprzestania lub spowolnienia realizacji planów marketingowych i promocyjnych marki. Głównym celem Clinexa jest rozpowszechnienie profesjonalnej chemii sprzątającej wśród świadomych przedsiębiorców z branży HoReCa. Wszystkie produkty Clinex są zgodne z obowiązującymi standardami i spełniają kryteria wysokiej jakości środków czystości.

Oferta indywidualnie przygotowanych planów higieny

Dodatkowo klienci mogą skorzystać z oferty indywidualnie przygotowanych planów higieny. Dotyczy to konkretnych lokali i pomieszczeń, które są zgodne z wymogami Systemu Analizy Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontrolne (HACCP). Wszelkie podejmowane przez Clinex działania ukierunkowane są zarówno na higienę, jak też bezpieczeństwo sprzątania. Z oferty korzystają firmy sprzątające, myjnie samochodowe, restauracje, hotele, szkoły, biura, jak i zakłady przemysłowe.

Clinex wciąż dąży do poszerzana grona swoich klientów. Mając świadomość, że rynek HoReCa jest w coraz lepszej kondycji, wykorzystuje każdą okazję do przybliżenia się do grupy swoich potencjalnych odbiorców. Skutecznie realizuje swoje założenia, dołączając do partnerów portali branżowych. To miejsca w sieci, zrzeszające restauratorów, przedstawicieli sieci lokali, a także właścicieli małych oraz dużych hoteli.

Efektywna komunikacja B2B – HoReCa

Jeżeli zostanie osiągnięty założony cel, powinno się wyznaczać kolejny. W ten sposób istnieje duża szansa, że firma pozostanie obecna w branży i w świadomości potencjalnych klientów. Clinex jest partnerem portalu Horecanet.pl. Jest to miejsce w sieci, które każdego dnia publikuje aktualności z branży HoReCa. Znajdziemy na nim raporty, statystyki i najnowsze informacje dotyczące gastronomicznego i restauracyjnego rynku produktów i usług. Clinex partneruje portalowi wraz z innymi dużymi liderami w tym obszarze, jak Selgros, Makro czy Orbis. Podobną współpracę marka Clinex nawiązała z portalem Horeca Business Club. Zdecydowała się na usługę „Partner portalu Horeca Business Club”. Jest ona skierowana do dostawców, producentów i usługodawców, którymi zainteresowani są przedstawiciele sektora HoReCa.

Zwiększony zakres usług Clinex dla HoReCa

Współpraca z portalami dla Clinex to okazja ku temu, aby zwiększyć zakres swoich usług. To bardzo świadome działanie. Jest ono poprzedzone szczegółowymi analizami rynku. Wyniki wskazują na duże zainteresowanie potencjalnych klientów internetowymi źródłami wiedzy i aktualnych informacji rynkowych. Wybrane portale najlepiej realizują założenia i koncepcję skutecznej komunikacji B2B. Potwierdza to szerokie grono użytkowników oraz zainteresowanie współpracą liderów branży. Logo Clinex jest obecne na głównej witrynie, co przekłada się na wzrost ruchu na stronie. Tak naprawdę współpraca z portalami z założenia ma otwierać nowe kanały komunikacji z klientem oraz dystrybucji materiałów promocyjnych do precyzyjnie sprofilowanej grupy odbiorców. Dzięki temu właściciele lokali gastronomiczny, restauracyjnych, szkoły i biura mogą korzystać z profesjonalnej chemii sprzątającej. Zyskują też dostęp do bazy wiedzy, jaka znajduje się na stronie marki Clinex. To poradniki i inspiracje, w jaki sposób korzystać z produktów i jak prawidłowo dbać o czystość w miejscach użytku publicznego.

Współpraca marki Clinex z portalami Horecanet.pl i Horeca Business Club opiera się na wzajemnym wsparciu oraz obustronnych korzyściach. W ten sposób pomoc w zarządzaniu czystością otrzymuje więcej klientów, którzy rzeczywiście jej potrzebują i aktywnie poszukują. Clinex nieustannie dąży do doskonalenia sieci swoich kontaktów, dołączając do grona elitarnych partnerów portali branżowych i firm realizujących podobne cele i założenia.