Clinex SCENT – dwa nowe zapachy, ta sama jakość!

Clinex SCENT

(zdj. Clinex)

Linia odświeżaczy powietrza SCENT cieszy się stale rosnącą popularnością. Sukces obecnie dostępnych zapachów skutkuje wprowadzeniem do oferty dwóch zupełnie nowych kompozycji zapachowych – orzeźwiający Clinex SCENT „Słoneczny dzień” i wzbudzający emocje „Magiczna noc”.

Uniwersalna świeżość, dzięki Clinex SCENT

Czynnikiem wyróżniającym odświeżacze Clinex SCENT jest unikalność, którą można zastosować dosłownie w każdym pomieszczeniu. Wysoce skoncentrowane zapachy o intensywnych nutach aromatycznych z powodzeniem znajdą zastosowanie w branży HoReCa, ale również w biurach, przestrzeniach dla palących, pokojach gościnnych i toaletach.

Clinex SCENT „Słoneczny dzień” – to intensywny kwiecisto-owocowy zapach, w którym największą rolę odgrywa połączenie świeżych cytrusów z kwiatami.

Clinex SCENT „Magiczna noc” – unikalna nuta zapachowa skomponowana między innymi z pomarańczy bergamoty i lawendy.

Odświeża i neutralizuje

Ponadto odświeżacz dzielnie stawia czoła wszelkim nieprzyjemnym zapachom, skutecznie je neutralizując. Zatem sprawdzi się w pomieszczeniach o charakterze publicznym, w których trudne jest utrzymanie bieżącej czystości. Do takich można zaliczyć toalety publiczne.

W pewnym stopniu można uznać, że mamy do czynienia z produktem 2 w 1. Zapach nie tylko odświeża pomieszczenie, ale skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Pachnąca wydajność

Nowe kompozycje zapachowe „Słoneczny dzień” i „Magiczna noc” są tak samo wydajne, jak zapachy, które już znajdują się w ofercie. W zależności od pomieszczenia wystarczy od 2 do 3 rozpyleń na powierzchnie zmywalne, aby zażegnać nieprzyjemną woń i cieszyć się długotrwałą świeżością.

Chcesz dowiedzieć się więcej o odświeżaczach powietrza? Zajrzyj do naszych artykułów.