Nowe nuty zapachowe, wciąż ta sama skuteczność! Uniwersalny płyn do mycia podłóg Clinex Floral Fruit

Floral fruit

(zdj. Clinex)

W ofercie marki Clinex Nanochem wraz z pierwszymi oznakami wiosny pojawił się nowy zapach znanego już wielu naszym klientom produktu z linii Clinex Floral. Wzbogacony o nowe nuty zapachowe uniwersalny płyn do mycia podłóg zachował swoje unikalne właściwości i skuteczność, zyskując przy tym nową owocową świeżość.

Codzienna pielęgnacja zmywalnych powierzchni

Clinex Floral to uniwersalny płyn do mycia podłóg, przeznaczony do wszelkiego rodzaju powierzchni zmywalnych. Polecany jest wyłącznie do użytku zawodowe, dzięki dużej wydajności doskonale sprawdza się w codziennym utrzymaniu czystości dużych powierzchni. Czyści, myje oraz konserwuje posadzki odporne na działanie wody. Został wzbogacony o składniki antystatyczne, które zapobiegają osadzaniu się kurzu i zanieczyszczeń. Jego niewątpliwą zaletą jest wydajność – do codziennej pielęgnacji należy użyć 50ml płynu Clinex Floral na 10l wody, przy silnych zabrudzeniach zwiększamy ilość do 100ml preparatu na 10l wody.

Clinex Floral występuje w wielu wariantach zapachowych, nie tylko myje powierzchnie podłogowe, ale również je odświeża i pozostawia w pomieszczeniu przyjemny długotrwały zapach.

Zapachowa nowość Clinex Floral

W sprzedaży pojawił się nowy Clinex Floral wzbogacony o owocowe nuty zapachowe. Clinex Floral Fruit wyróżnia się świeżym, a jednocześnie lekko słodkim zapachem. Wzbogacono go o nuty zapachowe leśnych poziomek, które odpowiadają za lekkość i świeżośc zapachu. Nadają mu lekko kwaśnego i jednocześnie wyrazistego akcentu. To całkowita wiosenna nowość w ofercie marki Clinex Nanochem, którą z pewnością warto wypróbować, aby przekonać się, jak pachnie wiosna z powiewem lata.

Płyn Clinex Floral Fruit stosujemy w taki sam sposób, jak inne produkty z linii. Należy rozcieńczyć go w odpowiednich proporcjach z wodą, a następnie przetrzeć zabrudzoną powierzchnię