Czyścimy plastikowe powierzchnie w domu, biurze i ogrodzie

Fast Plast

(zdj. Clinex)

Powierzchnie plastikowe stanowią wyzwanie dla producentów środków czyszczących nie tylko ze względu na trudności w usuwaniu zabrudzeń, ale przede wszystkim z powodu dużej ilości błędów, jakie wiele osób popełnia przy ich wyborze. Niektórzy plastikowe powierzchnie traktują po macoszemu, twierdząc, że nie jest możliwe ich uszkodzenie przy stosowaniu nieprzeznaczonych do ich czyszczenia preparatów. Okazuje się bowiem, że wybór tych odpowiednich nie tylko ułatwia usuwanie zabrudzeń, ale też zabezpiecza powierzchnie przed osadzaniem się kurzu oraz ułatwia kolejne czyszczenie.

Czyści i zabezpiecza skutecznie i bezpiecznie

Powierzchnie plastikowe są obecne zarówno w domu,  biurze, jak też w ogrodzie i na balkonie. Plastik jest tworzywem wszechobecnie wykorzystywanym przy produkcji sprzętu kuchennego i komputerowego, RTV i mebli ogrodowych. Preparat do jego czyszczenia powinien więc znaleźć się w każdym domu, jak też na wyposażeniu profesjonalnej firmy sprzątającej czy też lokali publicznych. Jednym z takich środków przeznaczonych do czyszczenia powierzchni plastikowych jest środek Fast Plast. Znalazł swoje zastosowanie w usuwaniu zabrudzeń ze sprzętu RTV i AGD, sprzętu komputerowego, stolarki okiennej i mebli ogrodowej. Doskonale radzi sobie z czyszczeniem powierzchni o porowatej strukturze.

Preparat Fast Plast jest wygodny w użyciu, bezpieczny dla powierzchni plastikowych, jak też osób, które go stosują. Usuwa zabrudzenia, ale również przeciwdziała osadzaniu się kurzu, tworzy antystatyczną powłokę. Jego dużym atutem jest brak pozostawionych po czyszczeniu smug i zacieków.

W jaki sposób czyścić powierzchnie plastikowe ?

Przed użyciem środka Fast Plast, należy wstrząsnąć pojemnik. Następnie nanosimy go bezpośrednio na powierzchnię lub miękką szmatkę, po czym przecieramy wilgotną szmatką. Powstał on z wykorzystaniem składników o właściwościach antystatycznych, co sprzyja tworzeniu warstwy ochronnej przed nadmiernym osadzaniu się kurzu, pozwalając tym samym zachować czystość na dłużej.

Preparat Fast Plast można stosować do sprzętu RTV i AGD, świetnie nadaje się do czyszczenia kuchenki mikrofalowej, sprzętu komputerowego w domu i w biurze, stolarki okiennej i drzwiowej, a także mebli ogrodowych oraz wszelkich innych powierzchni plastikowych.