Clinex na międzynarodowych Targach Interclean w Amsterdamie 2024

Marka Clinex, czołowy producent polskiej chemii profesjonalnej, z dumą ogłasza swoje uczestnictwo w Międzynarodowych Targach Interclean, które odbyły się w dniach 14-17 maja 2024 roku w Amsterdamie. Interclean Amsterdam to największe na świecie targi branży profesjonalnego sprzątania i higieny, stanowiące niezrównaną platformę biznesową dla międzynarodowych specjalistów z tej dziedziny.

Targi Interclean Amsterdam to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło ponad 900 wystawców w 11 halach wystawienniczych, przyciągając tym samym 30 000 odwiedzających z ponad 120 krajów. Program obejmował ponad 100 sesji wiedzy, które odbywały się na czterech scenach, dostarczając uczestnikom najnowszych informacji i trendów w branży.

Udział marki Clinex w tym prestiżowym wydarzeniu był doskonałą okazją do zaprezentowania najnowszych produktów oraz rozwiązań z zakresu profesjonalnej chemii czyszczącej. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, a odwiedzający mieli możliwość bezpośredniego zapoznania się z jakością i efektywnością naszych produktów, które spełniają najwyższe standardy rynku.

Udział w targach Interclean Amsterdam to dla nas nie tylko szansa na pokazanie naszych produktów, ale także możliwość nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń z innymi liderami branży. Jesteśmy dumni, że mogliśmy reprezentować polską chemię profesjonalną na arenie międzynarodowej.” mówi Wojciech Tomaszczyk – Kierownik ds. chemii profesjonalnej marki Clinex.

Clinex jest marką znaną z produktów czyszczących i konserwujących, które są wykorzystywane w wielu sektorach, od przemysłu, przez gastronomię, aż po obiekty użyteczności publicznej. Nasze produkty są cenione za swoją skuteczność, wydajność oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Interclean Amsterdam 2024. Zapraszamy do śledzenia naszej działalności oraz odkrywania nowych produktów, które wkrótce pojawią się w naszej ofercie. Zapraszamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami i ofertami.

Facebook  |  LinkedIn  |   Instagram  |  TikTok

Przejdź do bazy wiedzy