Clinex wspiera Alpinistów dla WOŚP

Sprzątanie i pomaganie to dwie rzeczy, które lubimy robić najbardziej. Tym razem jako Clinex włączyliśmy się w akcję Alpiniści dla WOŚP. Pracownicy branży wysokościowej umyją okna szpitali w strojach znanych superbohaterów. Wszystko w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Czystość i pomaganie – jak to połączyć?

Świetnym przykładem jest akcja Alpiniści dla WOŚP, w którą jako Clinex się zaangażowaliśmy. Na czym to polega? W ramach już 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od 14 do 29 stycznia alpiniści będą przebierać się za znanych superbohaterów oraz postacie z bajek i umyją okna 32 szpitali z oddziałami dziecięcymi w całej Polsce. Akcję wspomagają strażacy z OSP, którzy przed budynkami będą malować czerwoną pianą ogromne czerwone serca. Jednym z elementów akcji są też interakcje przebranych alpinistów z małymi pacjentami. Przybijanie piątek, rozmowy, żarty i proste gry z pewnością dadzą im wiele radości. Wszystko to po to, by sprawić uśmiech na twarzach najmłodszych, rodziców i personelu medycznego. To już 4. edycja tej akcji. W poprzednich latach zebrano ok. 55 tys. zł.

Alpiniści dla WOŚP odwiedzą 32 szpitale w całej Polsce

Akcja zaczęła się 14 stycznia w Katowicach (GCZD) i Warszawie (CZD). Alpiniści odwiedzą aż 32 szpitale w aż 30 miastach. O uśmiechy najmłodszych pacjentów i nie tylko zawalczą także w Białymstoku, Chorzowie, Olsztynie, Wrocławiu, Elblągu, Kaliszu, Gdańsku, Gnieźnie, Grudziądzu, Bydgoszczy Toruniu, Gdańsku, Włocławku, Słupsku, Tomaszowie Mazowieckim, Koszalinie, Kielcach, Szczecinie, Gliwicach, Zielonej Górze, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Łodzi, Radomiu i Płocku, gdzie 29 stycznia zakończy się akcja. To trudne i wymagające zadanie, ale alpiniści są już doświadczeni w malowaniu uśmiechów. W końcu to już 4. raz, gdy wykorzystują swoje supermoce, by uszczęśliwić małych pacjentów i wspomóc zbiórki w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Clinex lubi pomagać

Jako Clinex lubimy pomagać, co pokazujemy nie pierwszy raz. Z tego powodu wsparliśmy akcję alpinistów.

Jako Clinex przekazaliśmy:

Poza akcjami charytatywnymi spotkacie nas także podczas różnych inicjatyw dla środowiska. Jesteśmy partnerem Planet Heroes i World Cleanup Day, które wspierają porządkowanie różnych miejsc w całej Polsce!

Przejdź do bazy wiedzy