NOWOŚĆ! Ekologiczny neutralizator zapachów- Clinex Eco+ Protect Odour Killer

Innowacyjny ekologiczny neutralizator nieprzyjemnych zapachów oparty na bazie biosurfaktantów o delikatnym zapachu bawełny. Dzięki ekologicznej formule jest bezpieczny dla ludzi oraz zwierząt. Nie zawiera alkoholu. Posiada bardzo silne właściwości neutralizujące, przez co radzi sobie nawet z bardzo mocnymi nieprzyjemnymi zapachami kuchennymi, przemysłowymi, w sanitariatach, zapachem dymu tytoniowego, spalin samochodowych, potu, zapachów gnilnych oraz przykrych zapachów zwierzęcych. Całkowicie usuwa nie tylko skutki, ale przede wszystkim przyczyny ich powstawania. Bezpieczny dla wszystkich powierzchni.

Ekologiczny neutralizator zapachów do zadań specjalnych.

Neutralizator zapachów ma za zadanie usunięcie przykrego zapachu, w odróżnieniu od odświeżacza powietrza, który zapach tylko maskuje. Produkt nie ma żadnych piktogramów na etykiecie, co czyni go bezpiecznym produktem dla użytkowników oraz środowiska. Ekologiczna formuła neutralizatora sprawdzi się w miejscach, w których ważna jest skuteczność działania przy jednoczesnym minimalnym wpływie na odbiór konsumenta. Dlatego też  Clinex Eco+ Protect Odour Killer  znajduje zastosowanie szczególnie w:

Neutralizuje zapachy:

Z myślą o ekologii

Marka Clinex swoją misję opiera na filozofii  “Bezpieczne dla Ciebie, Bezpieczne dla Ziemi”, czyli „Safe for You Safe for Earth” i ma na celu wspieranie działań proekologicznych. Jednym z rodzajów tych działań jest zmniejszenie ilości plastiku.  Butelka 1l  Clinex Odour Killer w całości została wyprodukowana z regranulatu, czyli w 100% z odzyskanego plastiku! Dowiedz się więcej na temat ekologicznych działań marki Clinex.

Przejdź do bazy wiedzy