Rewolucyjny sposób na uporczywe zabrudzenia i plamy

Clinex Antispot - uporczywy sposób na plamy

(zdj. Fotolia)

Są takie zabrudzenia, które uważane są  za niemożliwe do usunięcia. Wyjątkowo trudne, nieestetycznie wyglądające, pozostające na powierzchni czyszczonej nawet pomimo zastosowania wielu środków, w tym również domowych sposobów. Należy do  nich guma do żucia na wykładzinie, ślady opon na posadzce, tusz z pieczątki na biurku bądź  też wosk ze świecy na szklanym blacie. Sól, ocet i soda nie pomagają, a w niektórych przypadkach nawet uszkadzają powierzchnię. W jaki sposób poradzić sobie z tym profesjonalnie?

Co robimy źle, czyli domowe metody na uporczywe zabrudzenia

Trudne zabrudzenia skłaniają nas do zastosowania różnych środków i wykorzystania mniej i bardziej sprawdzonych metod czyszczenia. W efekcie bardzo często uszkadzamy powierzchnię czyszczoną, a zabrudzenie nie zostaje usunięte. Domowe sposoby tj. woda z solą, octem czy też sodą oczyszczoną są skutecznymi sposobami tylko na niektóre plamy, nie możemy ich stosować także na wszystkie rodzaje powierzchni. Drobinki soli mogą porysować delikatne szkło i drewno, z kolei ocet przyczynia się niekiedy do wystąpienia nieestetycznych przebarwień.

Jak odkleić naklejkę z szyby i czym usunąć klej?

W życiu każdego z nas napotkaliśmy dwa najbardziej uciążliwe zabrudzenia – pozostałości kleju i gumy do żucia. Ślady po taśmie klejącej czy też gumę do  żucia próbujemy usunąć, zeskrobując ją z powierzchni. Zabieg ten pozostawia na powierzchni zarysowania i trwale ją uszkadza. Nie zaleca się również stosowania silnie żrących środków, które usuwając zabrudzenie, jednocześnie niszczą powierzchnię. Do tematu trzeba podejść na spokojnie, stawiając na sprawdzone, skuteczne i przede wszystkim bezpieczne metody oraz preparaty. Jak usunąć naklejkę z szyby? Absolutnie nie używamy do tego ostrych narzędzi! Jeśli mamy możliwość, możemy delikatnie podważyć naklejkę plastikową szpatułką i spróbować ją zerwać. W przypadku naklejek papierowych nie musimy nic robić. Wystarczy zastosować odplamiacz Clinex Anti-Spot. A czym zmyć super glue? Clinex Anti-Spot również sobie z nim poradzi! Ułatwi także usuwanie naklejek z samochodu, ram okiennych, plam po taśmie klejącej itp.

Profesjonalne odplamianie z Clinex Anti-Spot

Trudne w usunięciu zabrudzenia wymagają rozsądnego wyboru specjalnie przeznaczonych do tego środków. Odplamiaczem na uporczywe plamy jest wspomniany Clinex Anti-Spot usuwający zabrudzenia nierozpuszczalne w wodzie. Można go stosować na takie powierzchnie, jak tapicerki, wykładziny i wszelkie powierzchnie zmywalne w tym również na szyby. Jego skład został opracowany  tak, aby był on bezpieczny dla czyszczonej powierzchni, dlatego nie wykorzystano w nim substancji wybielających i rozjaśniaczy. Dzięki temu mamy pewność, że czyszczona powierzchnia zachowa swój estetyczny wygląd i kolor. Clinex Anti-Spot przeznaczony jest do usuwania takich zabrudzeń, jak ślady obuwia i opon, smoła, klej, żywica, bitumen, ślady po nalepkach i etykietach, wosk ze świec tusz z pieczątek i kopiarek, ślady po folii samoprzylepnej i guma do żucia.

Jak usunąć gumę z ubrania?

Guma do żucia to wyjątkowo uporczywe zabrudzenie. Każdy, kto choć raz zmagał się z taką plamą, doskonale wie, o czym mowa. W internecie znajdziemy rozmaite sposoby na to jak pozbyć się gumy z ubrania. Jedni ją wymrażają w zamrażalniku, inni zeskrobują żyletką. Niestety metody te są nie tylko mało skuteczne, ale i niebezpieczne dla czyszczonych powierzchni. Clinex Anti-Spot skutecznie i szybko usuwa gumę do żucia bez zbędnego skrobania.

Clinex Anti-Spot jest wygodny w użyciu, w praktycznej puszce o pojemności 250 ml. Przed jego pierwszym użyciem należy wykonać test na czyszczonej powierzchni w mało widocznym miejscu. Następnie wstrząsamy puszkę i nanosimy preparat na zabrudzone miejsce. Czekamy aż zabrudzenie się rozpuści, trwa to ok. 1 minuty. Do zebrania środka wykorzystujemy chłonne, bezbarwne czyściwo.

Uniwersalny odplamiacz, niezawodny preparat do usuwania naklejek i nie tylko

Odplamiacz Clinex Anti-Spot znajduje swoje zastosowanie zarówno w warunkach domowych, jak również w biurach, zakładach przemysłowych oraz warsztatach samochodowych. Można go stosować do wykładzin tekstylnych z włosia naturalnego i sztucznego, a także do dywanów i mebli tapicerowanych. Jest bezpieczny, a jednocześnie skuteczny zawsze wtedy, kiedy inne techniki usuwania zabrudzeń zawodzą. Jest to jednak nie tylko uniwersalny odplamiacz i świetny płyn do usuwania naklejek, ale także skuteczny sposób na plamy z wosku. Nie wiesz jak usunąć plamy z wosku na pomniku? A może zastanawiasz się jak usunąć wosk z ubrania lub obrusa? Sięgnij po Clinex Anti-Spot i problem z plamami zostanie zażegnany!

Uniwersalność produktu i jego wyjątkowo bezpieczna formuła pozwala na wykorzystanie go praktycznie w każdej okoliczności. Jeśli chcesz szybko, skutecznie i bez obaw usunąć plamy z ubrania, dywanu, tapicerki czy innych powierzchni, koniecznie zaopatrz się w Clinex Anti-Spot. To najlepsza broń do walki z uporczywymi zabrudzeniami i plamami!