Nowość! Uniwersalny płyn do mycia podłóg Clinex Floral Breeze

Płyn do podłóg Floral Breeze

W ofercie marki Clinex Nanochem wraz z pierwszymi oznakami wiosny pojawił się nowy zapach znanego już wielu naszym klientom produktu z linii Clinex Floral Breeze. Charakteryzujący się przyjemnym zapachem uniwersalny płyn do mycia podłóg posiada swoje unikalne właściwości i skuteczność, zyskując przy tym nową świeżość.

Codzienna pielęgnacja zmywalnych powierzchni – płyn Floral Breeze

Clinex Floral Breeze to uniwersalny płyn do mycia podłóg, przeznaczony do wszelkiego rodzaju powierzchni zmywalnych. Polecany jest wyłącznie do użytku zawodowego, ponieważ dzięki dużej wydajności doskonale sprawdza się w codziennym utrzymaniu czystości dużych powierzchni. Czyści, myje oraz konserwuje posadzki odporne na działanie wody, gdyż został wzbogacony o składniki antystatyczne, które zapobiegają osadzaniu się kurzu i zanieczyszczeń. Jego niewątpliwą zaletą jest wydajność – do codziennej pielęgnacji należy użyć od 25 – 200 ml na 10 l wody płynu. Górna ilość płynu zalecana jest też do stosowania przy silnych zabrudzeniach.

Clinex Floral Breeze cechuje się przyjemnym zapachem. Zatem nie tylko myje powierzchnie podłogowe, ale również je odświeża i pozostawia w pomieszczeniu przyjemny długotrwały zapach.

Zapachowa nowość Clinex Floral Breeze

W sprzedaży pojawił się nowy Clinex Floral Breeze również wzbogacony o przyjemy zapach. Clinex Floral Breeze wyróżnia się świeżym zapachem gdyż wzbogacono go o składniki zapachowe, które odpowiadają za lekkość i świeżość zapachu. Nadają mu delikatnego, a jednocześnie wyrazistego akcentu. To całkowita wiosenna nowość w ofercie marki Clinex Nanochem, którą z pewnością warto wypróbować, aby przekonać się, jak pachnie wiosna z powiewem lata.

Płyn Clinex Floral Breeze stosujemy w taki sam sposób, jak inne produkty z linii. Należy rozcieńczyć go w odpowiednich proporcjach z wodą, a następnie przetrzeć zabrudzoną powierzchnię.