Nowość! Skuteczna dezynfekcja w salonie kosmetycznym i fryzjerskim.

Nowość! Skuteczna dezynfekcja w salonie kosmetycznym i fryzjerskim.

Nowość w ofercie Clinex. Skuteczna dezynfekcja w salonie kosmetycznym i fryzjerskim.  Przedstawiamy Clinex DezoClinic , alkoholowy płyn przeznaczony do szybkiej dezynfekcji oraz czyszczenia sprzętu, powierzchni i narzędzi w obszarze Health & Beauty. 

Skuteczna dezynfekcja od Clinex Beauty

Nowość Clinex DezoClinic posiada działanie wirusobójcze w ciągu już 60 sekund, a także bakteriobójcze, grzybobójcze, prątkobójcze . To skuteczna dezynfekcja do stosowania między innymi:
  • w obszarze medycznym,
  • salonach fryzjerskich,
  • salonach kosmetycznych,
  • gabinetach masażu i SPA

Poznaj jego właściwości:

Szybka, alkoholowa dezynfekcja – Płyn posiada potwierdzone działanie wirusobójcze już w 60 sekund, dzięki czemu pozwala doskonale sprawdza się podczas dezynfekcji sprzętu i narzędzi w salonach fryzjerskich i kosmetycznych.

Uniwersalny – produkt przeznaczony do czyszczenia różnych rodzajów powierzchni, mających oraz niemających kontaktu z żywnością.

  • do dezynfekcji i mycia powierzchni, sprzętu i urządzeń
  • do dezynfekcji i mycia narzędzi (w obszarze medycznym, z wyłączeniem obszaru klinicznego, w salonach kosmetycznych, salonach fryzjerskich, strefach wellness & SPA, salonach masażu itp.)

Bezpieczeństwo i gwarancja skuteczności – Produkt posiada certyfikat Ministra Zdrowia na obrót produktem biobójczym nr 9036/22 potwierdzający działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, prątkobójcze oraz wirusobójcze (w tym wobec koronawirusów) w obszarze ogólnym oraz medycznym.

Produkt do użytku profesjonalnego. Clinex DEZO CLINIC rekomendowany jest do mycia i dezynfekcji akcesoriów i sprzętu dla fryzjerów takich jak m.in.: grzebienie, szczotki, klipsy, maszynki do golenia, brzytwy, nożyczki fryzjerskie. Doskonale sprawdzi się również w salonach kosmetycznych do alkoholowej dezynfekcji powierzchni oraz narzędzi kosmetycznych.

 

Poznaj inne produkty

Idealnym uzupełnieniem jest preparat Clinex DezoMed

Jest to gotowy do użycia lub w formie koncentratu, bezalkoholowy preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni oraz narzędzi. Może być stosowany do dezynfekcji bezpośredniej oraz poprzez zanurzenie. Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze, drożdżobójcze oraz wirusobójcze (w tym wirusy otoczkowe, oraz bezotoczkowe) w obszarze medycznym oraz ogólnym, salonach fryzjerskich, salonach kosmetycznych, gabinetach masażu oraz innych miejscach, w których potrzebna jest dezynfekcja.