Grupa Amtra

Grupa Amtra – to grupa kapitałowa powstała z połączenia trzech spółek – Amtra, Nanochem oraz Five Star Polska. Podczas 25 lat działalności osiągnęła pozycję jednego z liderów na krajowym rynku dystrybucji i produkcji wyrobów chemii samochodowej oraz profesjonalnej chemii sprzątającej. Działalność Grupy to nie tylko hurtowy obrót towarami, ale  także reprezentacja na rynku polskim ponad 20 uznanych na świecie i w Europie producentów.
Dzięki temu oferujemy Państwu kompleksowe wsparcie sprzedaży. Od dostawy, wsparcia handlowców, materiałów handlowych, dokumentacji technicznej po kampanie reklamowe i marketingowe.

Z dumą prezentujemy Państwu projekt, który dynamicznie rozwijamy od kilku lat - markę Clinex - linię produktów przeznaczonych dla sektora HORECA, firm sprzątających, działów utrzymania ruchu, myjni samochodowych oraz dla firm, biorących udział w przetargach na środki utrzymania czystości. Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w restauracjach, hotelach, szkołach, zakładach przemysłowych, myjniach, biurach oraz budynkach użyteczności publicznej.
Oferujemy produkty Clinex o wysokiej jakości i pełnej gwarancji, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ich jakość potwierdza certyfikat jakości ISO 9001, a wiarygodność biznesową Grupy Amtra certyfikat wiarygodności biznesowej D&B (Dun&Bradstreet). Korzystamy z najnowszych technologii - komponentów biodegradowalnych, polimerów, oraz z nanotechnologii. Receptury opracowane na nanostrukturach zwiększają efektywność produktów, ochronę antybakteryjną, neutralność alergiczną, zapewniając skuteczność ich działania i bezpieczeństwo stosowania. Dbamy, aby nasze produkty były w coraz większym stopniu przyjazne środowisku i ergonomiczne w użyciu.

Proces produkcji wspierany jest przez sprawną dystrybucję. Od 2009 roku prężnie działa nasze nowe centrum logistyczne - magazyn wysokiego składowania o powierzchni prawie 6.000 m2 z możliwością utworzenia w nim 10.000 miejsc paletowych. Dzięki dedykowanemu systemowi informatycznemu, pracy z wykorzystaniem radioterminali oraz procedur systemu zarządzania jakością ISO 9001, towar wysyłany jest w dowolne miejsce Polski w ciągu 24h, w bliskiej współpracy z wybranym przewoźnikiem i elastyczności w liczbie zamawianych samochodów na dany dzień.

Na życzenie klienta, służymy pomocą w opracowaniu planów higieny konkretnych pomieszczeń i obszarów roboczych według wymogów systemu HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontrolne). Dzięki temu wzrasta bezpieczeństwo oraz efektywność sprzątania, a także szybko i skutecznie zostaje wdrożony system HACCP w każdym zakładzie gastronomicznym. Klientów, którzy mają już rozwiniętą sieć sprzedaży, a chcieliby posiadać własną markę, zapraszamy do współpracy. Przygotujemy Państwu projekty opakowań, zasugerujemy asortyment, dostosujemy jakość i cenę produktów do Państwa potrzeb.

Na koniec chciałbym przekazać Państwu istotną informację. Otóż z naszymi klientami budujemy relacje długofalowe. Wysoka jakość produktów, duża rotacja, zadowalająca marża - to podstawy naszej oferty. Ale do tego dodajemy lojalność i wsparcie w realizacji indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego z Państwa. Dlatego ze szczerym entuzjazmem w imieniu wszystkich pracowników Grupy Amtra zapraszam do współpracy.

Z poważaniem,
Jarosław Nowakowski
Dyrektor Generalny Grupy Amtra