Clinex EDU – Kierunek ekologia

Clinex EDU – Kierunek ekologia

Ekologia nie jest już tylko modnym słowem czy chwilowym trendem. To sposób myślenia, który zdobywa coraz większą popularność w wielu sektorach, w tym w branżach sprzątającej i HORECA. Wybierając odpowiedzialność za środowisko, nie tylko przyczyniamy się do ochrony naszej planety, ale także zaspokajamy rosnące zapotrzebowanie społeczeństwa na zrównoważone rozwiązania.

Marka Clinex od lat dynamicznie się rozwija, wychodząc naprzeciw wyzwaniom ekologii. Jest to marka odpowiedzialna społecznie, która nie traktuje ekologii jako pustego sloganu. Jej filozofia zakłada duży nacisk na innowacje i ekologię w produktach oraz w całym łańcuchu cyklu życia produktu.

 

Profesjonalna chemia sprzątająca – kierunek ekologia.

 

W czasach, gdy świadomość ekologiczna nabiera na znaczeniu, Clinex wyznacza standardy odpowiedzialności i daje przykład, że zrównoważony rozwój i dbałość o planetę mogą iść w parze z wysoką jakością i efektywnością. To inspirujący model dla całej branży, pokazujący, że ekologia i biznes mogą współgrać harmonijnie, tworząc wartość nie tylko dla przedsiębiorstwa, ale także dla społeczeństwa i środowiska. Odkryj więcej o tej wyjątkowej marce i dołącz do ruchu na rzecz lepszej, bardziej zrównoważonej przyszłości!

Przeczytaj poniższy artykuł, z któego dowiesz się między innymi na tematy:

 • Ekologiczna misja marki Clinex, producenta profesjonalnej chemii sprzątającej.
 • Co dokładnie oznacza produkt bezpieczny dla środowiska i użytkownika („Safe for You”)?
 • Co to jest certyfikat ECOLABEL?

Profesjonalna chemia może być EKO – co znaczy certyfikat ECOLABEL?

 

Poznaj nowe ekologiczne produkty Clinex

 

Przedstawiamy ekologiczną linię Clinex Green, oferującą preparaty do mycia różnych powierzchni. Wykorzystując unikalną kombinację skuteczności, niezawodności i wydajności, produkty Clinex Green nie wpływają negatywnie na środowisko. Uzyskany certyfikat doskonałości środowiskowej EU ECOLABEL to gwarancja jakości, która idealnie wpisuje się w ideologię marki Clinex „Safe for you safe for Earth”. Przejdź na zieloną stronę mocy i odkryj, jak dbać o czystość, nie szkodząc przy tym naturze.

W artykule między innymi:

 • Informacje na temat nowej linii Clinex Green
 • Jak przez ekologiczne działania zmniejszyć koszty?

Poznaj nowe ekologiczne produkty Clinex Green z certyfikatem Ecolabel

 

Wisienką na torcie jest ekologiczny neutralizator nieprzyjemnych zapachów Clinex Eco+ Protect Odour Killer  oparty na bazie biosurfaktantów o delikatnym zapachu bawełny. Dzięki ekologicznej formule, nasz produkt gwarantuje bezpieczeństwo dla ludzi i zwierząt, nie zawierając alkoholu. Wykazuje się silnymi właściwościami neutralizującymi, dzięki czemu skutecznie eliminuje nawet najbardziej uporczywe i nieprzyjemne zapachy, takie jak zapachy kuchenne, przemysłowe, w sanitariatach, dymu tytoniowego, spalin samochodowych, potu, zapachów gnilnych i nieprzyjemnych zapachów zwierzęcych. Nie ogranicza się tylko do maskowania skutków, ale dociera do źródła problemu, całkowicie usuwając przyczyny powstawania niechcianych zapachów. Jest to produkt bezpieczny dla wszystkich powierzchni, co czyni go niezastąpionym narzędziem w walce z nieprzyjemnymi aromatami.

NOWOŚĆ! Ekologiczny neutralizator zapachów- Clinex Eco+ Protect Odour Killer

 

 

Ekologiczne i skuteczne sprzątanie w branży HoReCa

 

Przeczytaj artykuł na temat ekologicznego sprzątania w hotelarstwie. W artykule m.in.:

 • Sprzątanie ekologiczne – środki czystości w hotelu.
 • Czym właściwie są ekologiczne środki czystości?
 • Wypowiedzi ekspertów

Ekologiczne sprzątanie – HoReCa

 

Przeczytaj artykuł na temat ekologicznego sprzątania w gastronomii. W artykule m.in.:

 • Wymogi dotyczące czystości w gastronomii.
 • Czy środki czyszczące używane w kuchni mogą być eko?
 • Wypowiedzi ekspertów

Czy środki czyszczące wykorzystywane w kuchni mogą być eko?