Clinex MaxDirt – czystość na najwyższym poziomie!

Clinex MaxDirt

(zdj. Clinex)

Oferta produktowa marki poszerza się o skoncentrowany i niskopienny Clinex MaxDirt. Preparat został stworzony z myślą o usuwaniu wszelkich trudnych zabrudzeń, którym zwykłe środki czyszczące nie są w stanie sprostać.

Szeroki zakres zastosowań

Clinex MaxDirt jest przeznaczony do usuwania zalegających i co najważniejsze tłustych zabrudzeń. Z powodzeniem można go stosować w gastronomii i przemyśle przetwórczym. Przywróci czystość ścianom, podłogom i wszelkim innym powierzchniom zmywalnym. Z powodzeniem można go stosować w restauracjach, hotelach, halach produkcyjnych oraz warsztatach samochodowych i remontowych. Przywraca perfekcyjną czystość posadzkom betonowym, PCV, nawierzchniom wykonanym z kamienia naturalnego i sztucznego, kaflom, powierzchniom aluminiowym i malowanym proszkowo oraz stali inox.

Jedną z największych zalet preparatu jest jego niskopienność, ponieważ dzięki temu może być używany w szorowarkach samojezdnych. Posłużenie się tą metodą znacznie skróci czas czyszczenia i zapewni równie dobry efekt. Dzięki temu sprzątanie różnego rodzaju powierzchni będzie przebiegało sprawnie i szybko. Clinex MaxDirt został stworzony z myślą o szybkim i dokładnym czyszczeniu zabrudzonych powierzchni.

Clinex MaxDirt jest dostosowany do Twoich potrzeb

Preparat jest bezwonny, w związku z czym można go stosować na powierzchniach mających kontakt z żywnością oraz w pomieszczeniach o małej powierzchni lub pozbawionych okien. Takie rozwiązanie sprawia, że preparat jest w pewnym stopniu uniwersalny, ponieważ można go używać praktycznie w każdym pomieszczeniu.

Clinex MaxDirt jest sprzedawany w butelkach o pojemności 1 litra oraz pięciolitrowych kanistrach.

Przejrzyj nasze artykuły, aby poznać sposoby i produkty przeznaczone do usuwania zabrudzeń.