Clinex MaxDirt – czystość na najwyższym poziomie!

Clinex MaxDirt

(zdj. Clinex)

Clinex poszerza się o skoncentrowany i niskopienny Clinex MaxDirt. Preparat został stworzony z myślą o usuwaniu wszelkich trudnych zabrudzeń, którym zwykłe środki czyszczące nie są w stanie sprostać.

Szeroki zakres zastosowań

Clinex MaxDirt jest przeznaczony do usuwania zalegających i co najważniejsze tłustych zabrudzeń. Z powodzeniem będziesz mógł go stosować w gastronomii i przemyśle przetwórczym, ponieważ tam są je często spotkasz. Przywrócisz czystość ścianom, podłogom i wszelkim innym powierzchniom zmywalnym, gdyż do tego celu został stworzony.Z powodzeniem można go stosować w restauracjach, hotelach, halach produkcyjnych oraz warsztatach samochodowych i remontowych. Przywraca perfekcyjną czystość posadzkom betonowym, PCV, nawierzchniom wykonanym z kamienia naturalnego i sztucznego. Podobnie kaflom, powierzchniom aluminiowym i malowanym proszkowo oraz stali inox.

Docenisz największą zaletę preparatu, czyli jego niskopienność, ponieważ dzięki temu będziesz mógł go używać w szorowarkach samojezdnych. Posłużenie się tą metodą znacznie skróci czas czyszczenia i zapewni równie dobry efekt. Dzięki temu sprzątanie różnego rodzaju powierzchni będzie przebiegało sprawnie i szybko.

Twoje potrzeby zaspokoi Clinex MaxDirt 

Preparat jest bezwonny, w związku z czym można go stosować na powierzchniach mających kontakt z żywnością oraz w pomieszczeniach o małej powierzchni lub pozbawionych okien. Takie rozwiązanie sprawia, że preparat jest w pewnym stopniu uniwersalny, ponieważ można go używać praktycznie w każdym pomieszczeniu.

Możesz kupić Clinex MaxDirt w butelkach o pojemności 1 litra oraz pięciolitrowych kanistrach.

Przejrzyj nasze artykuły, aby poznać sposoby i produkty przeznaczone do usuwania zabrudzeń.